Я шукаю волонтерів

Анкета пошуку волонтера

Реєстрація створена для громадських організацій, ініціатив, органів влади різних рівнів, підприємств та окремих проектів.

* - обов'язково для заповнення

  Опишіть ваш захід за цією інструкцією

  Звідки ви дізналися про нас?

  Не прийшов лист підтвердження?

  Переглянь у пошті папку «спам» або «промоакції». Можливо, твій лист загубився саме там. Якщо ні, напиши нам АБО ПЕРЕТЕЛЕФОНУЙ.

  community.info.lviv@gmail.com +38 063 108 62 48

  Каталог організацій

  Майстерня Мрії. Організація та соціальне підприємство

  Майстерня Мрії працює задля соціалізації молодих людей з розумовою інвалідністю. Ми допомагаємо нашим студентам в освоєнні побутових навичок, здобутті неформальної освіти та практикуємо арт-терапію. Також займаємося просвітництвом соціуму в сфері інклюзії і супроводом сімей наших студентів. Майстерня - це не просто місце зустрічі, а спільнота дружби і прийняття, що допомагає розкрити здібності кожного. Наша особливість - запровадження соціального підприємництва з виготовлення чаю, що дає змогу бути самостійними та показує здоровий приклад суспільству. Наші двері відкриті для старих друзів і нових знайомих, поціновувачів ароматного чаю та волонтерів, журналістів і сімей, де є дитина з ментальними порушеннями. Запрошуємо приєднуватися до спільноти та творити зміни в країні вже сьогодні! Зараз маємо 11 студентів (молодь з аутизмом, ДЦП, синдромом Дауна, інтелектуальними порушеннями). Запровадили групу психологічної підтримки для їхніх сімей з провідними психотерапевтами. Працюємо вже 5й рік. Наша мета - розвинутися до мережі Майстерень по місту, щоб збільшити доступ для більшої кількості охочих. В більш далекій перспективі - розвивати культуру підтриманого проживання через відкриття будинку/квартири, на заміну перебуванню в інтернатній системі. Зараз ми шукаємо волонтерів  для:

  • супроводу і проведення часу з молоддю
  • фото, SMM, дизайн
  • консультація по фінасах, оподаткуванню та маркетингу
  А також нове приміщення. Реєстрація для волонтерів за посиланням https://forms.gle/2vtfTny6jzBmJovL9 А наш сайт тут https://maysternia-mriyi.com.ua    

  дізнатися більше ›
  Ridni

  Рідні - благодійний фонд, місія якого - сприяти усиновленню та боротися з проблемою сирітства в Україні. У нас з командою велика мрія - щоб усі діти росли в оточенні рідних людей та мали щасливе дитинство. Для цього ми надаємо дітям та дорослим психологічну, соціальну, освітню підтримку. Забезпечуємо консультаційний супровід усиновлювачів, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. Наша команда створює круті проекти для того, аби привернути увагу до питання усиновлення та зробити дитинство діток з інституційних закладів щасливішим! Відтак Рідні - на варті дитинства щодня! Стосовно нашої діяльності то за час інснування зробили таке. Розповіли 10 неймовірних історій усиновлення в унікального проєкті «Рідні». В межах роботи нашої гарячої лінії прийняли понад 100 дзвінків від майбутніх усиновлювачів. Запустили Ridni Vlog, ведучими якого стали діти. Передали 10 апаратів штучної вентиляції легень та близько 4000 одиниць захисту для медиків 7 лікарень міста та області. Створили серію шкарпеток за дизайном дітей, позбавлених батьківського піклування. Надихнули 10 чудових людей стати Вартовими Дитинства для дітей з інституційних закладів. Втілили артпроєкт «Споріднені» та провели благодійний аукціон. Успішно організувати навчання, використовуючи освітні методики «EduQuest» та «Multimind», в межах проєкту «TerraQuestia». Провели серію щомісячних зустрічей Батьківського клубу. Знайшли наставників для десяти дітей. Разом з Львівською міською радою створили Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні». Продовжуємо дбати про два дитячих будинки сімейного типу. Провели творчі заняття для діток, позбавлених батьківського піклування, в межах нашої Школи Різдва. Організували благодійну акцію «Кава з Миколаєм» та подарували свято дітям та літнім людям. Зараз ми шукаємо відповідальних та цілеспрямованих людей, які полюбляють сферу благодійності та волонтерства. Також ми будемо раді бачити у нашій команді людей з освітою психолога, які готові долучитися до розвитку нашого нового напрямку, в межах якого ми відвідуємо інтернатні заклади та працюємо з дітьми. Основні вимоги до волонтерів: відповідальність, стресостійкість , креативність та бажання!    

  дізнатися більше ›
  AEGEE-Lviv

  AEGEE-Lviv – це одна з найбільших  студентських та молодіжних організацій в Європі, заснована в 1993 р. Відтоді ми залучаємо активних студентів та молодь до різноманітних подій та проектів як європейського, так і місцевого рівнів. AEGEE є також відомою як Європейський студентський форум. Сьогодні AEGEE налічує близько 13 000 членів(-кинь) у понад 160 містах Європи з головним офісом у Брюсселі.  Ми створюємо Європу без кордонів шляхом організації культурних обмінів, тематичних тренінгів, онлайн-курсів для вивчення іноземних мов. Плануємо втілити в життя проєкт “SAIL yor SUmmer – Sustainable, Active and IncLusive Summer University” за підтримки European Youth Foundation. Його ціль -  популяризація інклюзивного суспільства.

  дізнатися більше ›
  Львівська освітня фундація

  Благодійна організація «Львівська освітня фундація» (ЛОФ) - це всеукраїнська платформа, яка підсилює лідерський потенціал людей, що змінюють громади через волонтерські, освітні та соціальні проекти. Впродовж 20 років команда експертів навчає представників влади, церкви, громадського сектору, профільних фахівців і волонтерів; формує довіру та спроможність української молоді; а також створює і втілює соціальні послуги, технології підтримки сімей з дітьми, дітей-сиріт; демонструє налагоджену співдію з українськими та закордонними партнерами.

  Стратегічні цілі ЛОФ на 2021-2022:
  • створення бази власних експертів та їх участь у громадських радах
  • участь в державотворчих процесах із залученням експертів ЛОФ
  • підвищення соціальної спроможності нашої ЦА через підсилення їх у реалізації соціальних ініціатив, проектів
  • розробка пакету послуг ЛОФ
  • підсилення рівня відповідальності, довіри та єдності серед молодих українців всередині громад
  Детально про волонтерство та інші види підтримки та участі читайте за посиланням на форму реєстрації https://bit.ly/2YLvej6  

  дізнатися більше ›
  Центр Джерело

  Місією Джерела є створити можливості для кращого майбутнього кожної дитини та молодої особи з інвалідністю та їх сімей. За понад 27 років діяльності ми допомогли 7500 українських сімей. Для наймолодших вихованців (від народження до 4 років) працює команда Раннього втручання, що надає консультації , здійснює домашні візити і допомагає сім’ям зрозуміти свою дитину з особливими потребами. Щодня на денні програми (догляд та реабілітація) Центру приїжджають 200 дітей та молодих людей до 45 років, що для них є єдиною можливістю не залишатись постійно вдома, спілкуватись з друзями та соціалізуватись. До карантину ми щорічно влаштовували інклюзивні заходи (Благодійник Концерт, Інклюзивні канікули, Велике дитяче свято), що ставали можливістю для наших вихованців, їх родин, Друзів Джерела та усіх бажаючих провести разом час, познайомитись, набутися разом. Ми мріємо про те, щоб кожна людина з інвалідністю в Україні мала можливості для розвитку та гідного життя. Двері Джерела завжди відчинені для волонтерів та всіх охочих допомогти дітям та молодим людям з інвалідністю. Реєстрація волонтера ось тут https://docs.google.com/forms/d/1zuLWrq0A30sL8OmTnCHlusIrN2nUrK2wR8zhzph46sU  

  дізнатися більше ›
  Будуємо Україну Разом - БУР

  Будуємо Україну Разом (БУР) — волонтерський рух української молоді. З 2014 ми взяли відповідальність за зміни в країні. Мандруємо між громадами, підсилюємо місцеву молодь, допомагаємо створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для потребуючих сімей. Бо якщо не ми, то хто? БУР виник як волонтерська акція Львівської освітньої фундації, що мала на меті відновити будинки, знищені внаслідок війни на сході України. Проте з часом акція перетворилася на рух, що формує нову генерацію відповідальних українців, які творять зміни. Тому БУР – про будівництво, але не лише будинків, а чогось набагато більшого. Станом на грудень 2020 року: 4170 волонтерів взяли участь в активностях БУР, відремонтовано 238 помешкань, відкрито 11 обласних та 2 локальних осередків, 72 намальованих муралів, 58 громадських просторів, 32 молодіжні платформи у 75ти населених пунктах. Планами на майбутнє є залучення до волонтерської діяльності ще більшої кількості людей. Тому охоче запрошуєм нових волонтерів.

  дізнатися більше ›
  ГО Вільні Леви

  Метою нашої організації «ГО Вільні Леви» є здійснення діяльності, спрямованої на популяризацію музичного та образотворчого мистецтва, розвиток культурних індустрій, ведення здорового способу життя та залучення людей до занять спортом. Організовуємо та проводимо тренінги, фестивалі, виставки, арт-ярмарки, мистецькі пленери, спортивні змагання, тощо. За час існування започаткували та створили хіп-хоп фестиваль «Вільної Музики». Брали участь в організації концерту до Дня захисника України, проводили відкриті тренування для молоді, реалізували громадську ініціативу з охорони парку “РЛП Знесіння“«Безпека Знесіння». Також доєдналися до Всесвітнього дня прибирання, провели толоки у парках «Горіховий Гай», «Цитадель» та «Знесіння». Брали участь у соціальному проєкті для дітей «Місто професій» (професія дитячий блогер) та в інших різноманітних заходах. Наша мета - це сприяти об’єднанню на добровільних засадах широких верств суспільства, зацікавлених у популяризації здорового способу життя, культурних індустрій та занять творчістю та спортом. Зараз ми шукаємо приміщення для соціального спорт залу та соціальної студії звукозапису.

  дізнатися більше ›
  Громадська організація "Свербивус"

  Ми команда активних людей, яка хоче змінити світ на краще та внести свій вклад в розвиток дітей, в життя молоді та в допомогу старшому поколінню. Громадська організація "Свербивус" - це некомерційна організація, що з 2013 року працює із соціально незахищеними верствами населення. Наше основне завдання — організація та проведення розвиваючих заходів, які дають можливість пізнавати навколишній світ і відчути себе невід'ємною частиною суспільства. За час існування організації провели понад 100 масових заходів, творчих майстер-класів, концертів, тренінгів, онлайн зустрічей тощо. На разі у нас діє більше 10-ти постійних проєктів, деякі з яких також діють і в інших містах України. Активно залучаємо волонтерів, комерційні установи та засоби масової інформації до участі у соціальних проектах. В майбутньому плануємо реалізувати ще більше проєктів на Всеукраїнському рівні. Завжди раді будь-якій співпраці. Зараз ми потребуємо відповідальних волонтерів, які готові реалізувати наші проєкти. Можливо, хтось також має свої ідеї, ми своєю чергою обіцяємо допомогти втілити їх в життя.

  дізнатися більше ›
  SARVA Пошуково-Рятувальна Волонтерська Асоціація

  Спільними зусиллями рятуємо людські життя! Ми створили об’єднання волонтерів, які займаються пошуково-рятувальними роботами. І в цьому нам допомагають наші вірні друзі – спеціально навчені собаки. За рік діяльності ми були на понад 30-ти викликах та спільними зусиллями відшукали більше ніж 20 людей. Зараз у SARVA більше 40 учасників, з якими ми регулярно тренуємось і які за потреби можуть очолювати пошукові підрозділи. Мета нашої діяльності — розвиток пошуково-рятувального волонтерського руху в Україні. Наша організація тісно співпрацює з ДСНС та поліцією у Львівський області. У разі зникнення людини ми отримуємо інформацію та виїжджаємо на виклик. У чому полягає наша допомога: - ми організовуємо роботу пошукових груп та забезпечуємо системність пошуку;  - ми застосовуємо кінологічні розрахунки для більш ефективної роботи;  - ми залучаємо додатковий людський ресурс (наших волонтерів). Найбільш важливим ресурсом у пошукає зниклих є люди. Саме тому ми закликаємо усіх бажаючих приєднуватись до нас. Спектр робіт для волонтерів-пошуківців дуже широкий та включає в себе різні напрямки. Це як пошук на місцевості, так і пошук з використанням технологій: збір і розповсюдження інформації в інтернеті, застосування дронів, організація зв’язку між групами тощо. Пошукова діяльність зазвичай передбачає багато витрат: на пальне, їжу, обладнання та витратні матеріали. Тож ми шукаємо спонсорів. З повним списком потреб нашої організації можна ознайомитись на сайті sarva.org.ua

  дізнатися більше ›
  Prevent Yourself ( ГО “Вбережи себе”)

  Наша основна діяльність - це донесення до молодого покоління необхідності скринінгових обстежень, для попередження та виявлення онкозахворювань та подолання канцерофобії у суспільстві . За час існування інформаційної платформи у мережах Instagram та Facebook ми розробили лекції та подкасти з клінічним психологом “Канцерофобія , чому не варто боятися” та створили відео «Подбай про Mamma». Вже було проведено 5 заходів   “Дівочі посиденьки про важливе” - лекції про первинну діагностику раку молочної залози та шкіри, на яких навчили більше 200 жінок обстежувати свої груди та відрізняти  родиму пляму від меланоми.  Проведено панельну дискусію “Життя не кіно” - про спільне та відмінне з життя людей  онкологією в кіно та реаліях Лекції про рак та канцерофобію “ Чому люди бояться раку”. Проведені прямі ефіри на платформі Інстаграм на різні теми: меланому, необхідність вакцинації, рак шийки матки, рак грудної залози і т.п. Ви також можете запросити нас для проведення закритих корпоративних лекцій, адже через зайнятість, працівники часто не звертають увагу на своє самопочуття.  Плануємо після завершення карантину відновити офлайн-діяльність організації.  

  дізнатися більше ›
  Старість на радість

  Що ми робимо? Організовуємо літературні вечори, кінопокази, шахові турніри, концерти, майстер-класи, частуємо бабусь та дідусів смаколиками –  докладаємо максимум зусиль, аби вони знову відчули себе на всі 18. Обожнюємо живі зустрічі, але подружились і з онлайн-заходами. Поки що відвідування пансіонатів є обмеженим, тож офлайн-заходи мусимо відкласти. Проте свою діяльність не припиняємо:  🙏🏻регулярно проводимо спільні молитви телефоном (у четвер та неділю); Під час карантину читали для бабусь новели, гуморески, проводили вікторини. В безпечному режимі провели фотосесію та великий концерт. Проводимо збірку листів на Миколая та даруємо подарунки на великі релігійні свята. За час роботи провели 170 заходів у геріатричних пансіонатах. У майбутньому, будем активно поширювати культурно-просвітницьку діяльність на 5 закладів догляду за літніми людьми. Допомагатимемо 10 одиноким потребуючим мешканцям Львова. Дівитимемось досвідом з організаціями, що працюють у дотичній нам сфері. Ми відкриті до різного роду співпраці, та активно шукаємо нових членів команди та волонтерів.  

  дізнатися більше ›
  Tarilka.org

  «Тарілка» – це  громадська організація, яка збирає у закладах харчування та супермаркетах Львова невикористану їжу та безкоштовно віддає її малозабезпеченим людям, або ж передає благодійним чи громадським організаціям. Таким чином ми зменшуємо кількість органічних відходів та забезпечуємо потребуючих, що покращує економічний і соціальний стан. За рік існування ми: створили громадську організацію, зібрали міцну команду із 40 людей, які на волонтерських засадах вкладають свій час і ресурси в розвиток проекту. Отримали приміщення від Львівської міської ради в оренду, де зараз робимо ремонт і згодом відкриємо перший соціальний магазин в Україні. За допомогою волонтерів і наших партнерів ми налагодили волонтерський маршрут, який діє щодня. Його суттю є те, що ми забираємо продукти в магазинах і передаємо у БО/ГО, у такому режимі діємо уже з кінця квітня 2020 року. У наших планах є закінчити ремонт і відкрити приміщення першого соціального магазину; забезпечити функціонування проекту постійними волонтерами; поширювати ідею "Тарілки" по Львівській області та всій країні.  

  дізнатися більше ›
  Institute of Ukrainian Studies (Го “ІУС”)

  Ми є громадська організація, метою діяльності якої є розвиток інклюзивного суспільства через залучення молоді та вразливих груп населення у локальних, всеукраїнських та міжнародних проектах. За час існування ми займалися такими проектами. Арт-терапії для дітей з аутизмом. Створення  онлайн курсів з різноманітних дисциплін для людей з інвалідністю - IUS IT Network. Створення та ведення Театру Третього Віку, де учасниками/учасницями є старші люди, хоча молодь ми теж приймаємо). Велопробіг на велосипедах тандемах, де брали участь люди з та без порушення зору Всеукраїнського та міжнародного рівня у 2015-2019 рр. Майстер-класи для учнів 100-ї школи-інтернату м. Львова Живі бібліотеки, майстер-класи з ліпки, печа-куча про інклюзію, кінопокази та багато всього іншого Ми продовжуємо Максимальне поширення інклюзії в маси, і раді усім хто хоче стати частиною цього руху.  Зараз потребуємо консультацій від бухгалтера, юриста, hr-менеджера по управлінні громадською організацією.

  дізнатися більше ›
  НІМБ

  НІМБ - Націоналістично-ідеологічне мистецьке братство. Молоді митці України, котрі зібралися у Львові з метою популяризації українського мистецтва, зокрема своєї творчості. Пишемо вірші, співаємо пісні, організовуємо літературно-акустичні вечори та різні мистецькі події.  За останній час ми провели десятки літературно-акустичних вечорів на теми літа, любові, творчості, мистецтва, осені та ментального здоров'я. Останній був проведений у рамках Майстерні міста. У майбутньому будемо продовжувати поширення нашої творчості. Виступати на лекціях та конференціях з темами, які дотичні до мистецтва. Бажаємо приєднатися до проєкту "Вірші на стінах". Створити спільну збірку віршів наших учасників. Записувати авторські пісні наших учасників у студії. Організовувати конкурси для молодих письменників, музикантів та художників. Зараз ми шукаємо приміщення для нашої організації, медіа підтримку, а також фінансування для деяких наших проєктів. Будемо раді пропозиціям співпраці.

  дізнатися більше ›
  Зелена Коробка

  Зелена Коробка – соціальна екологічна ініціатива, метою якої є поширення культури сортування відходів та зменшення кількості сміття, відтак збереження довкілля. Ми приймаємо, досортовуємо і доставляємо на подальшу переробку пластик, папір, скло та інші матеріали. Проводимо просвітницьку діяльність.

  У нас діють дві громадські станції сортування, де мешканці можуть передати на переробку сировину та проконсультуватися. За час існування організації більше десяти тисяч людей відвідали наші інформаційні заходи. Щомісяця від звалища рятуємо кілька тон корисних матеріалів та близько тисячі людей відвідують наші сортувальні.

  У майбутньому плануємо продовжити розвиток мережі громадських сортувалень у Львові, розширити можливості переробки сировини, мережуватись на всеукраїнський рівень. Забезпечити зростання інституційної спроможності та сталості організації, тощо.

  Ми завжди раді донорській підтримці наших соціальних проектів, відкриті до спільних комунікаційних, адвокаційних кампаній, проведенню просвітницьких заходів та підтримці проектів соціального підприємництва.

  дізнатися більше ›
  PLATO/ПЛАТО

  Наша організація, заснована у січні 2019 року з метою посилення громадянського суспільства на шляху до сталого розвитку. Основна діяльність організації спрямована на популяризацію та адвокацію кліматичного питання у Львові.

  Ми постійно працюємо у кількох напрямках: аналітика (дослідження кліматичного питання, написання аналітичних оглядів та публікацій), просвітництво (проведення тематичних заходів навчального та практичного спрямування), створення твердих результатів (реалізація природоорієнтованих рішень у міському просторі з метою адаптації міста до наслідків зміни клімату). Детальніше з проектами організації можна ознайомитися на сайті plato.lviv.ua

  У нас амбітні плани на майбутнє. Ми прагнемо продовжити роботу над поширенням інформації про зміну клімату серед широкої громадськості та продовжити розбудову партнерств на шляху до формування комплексної міської кліматичної політики.

  Ми відкриті до будь-яких взаємонаповнюючих партнерств та експериментальних колаборацій.

  дізнатися більше ›