Зелена Коробка

Зелена Коробка – соціальна екологічна ініціатива, метою якої є поширення культури сортування відходів та зменшення кількості сміття, відтак збереження довкілля. Ми приймаємо, досортовуємо і доставляємо на подальшу переробку пластик, папір, скло та інші матеріали. Проводимо просвітницьку діяльність.

У нас діють дві громадські станції сортування, де мешканці можуть передати на переробку сировину та проконсультуватися. За час існування організації більше десяти тисяч людей відвідали наші інформаційні заходи. Щомісяця від звалища рятуємо кілька тон корисних матеріалів та близько тисячі людей відвідують наші сортувальні.

У майбутньому плануємо продовжити розвиток мережі громадських сортувалень у Львові, розширити можливості переробки сировини, мережуватись на всеукраїнський рівень. Забезпечити зростання інституційної спроможності та сталості організації, тощо.

Ми завжди раді донорській підтримці наших соціальних проектів, відкриті до спільних комунікаційних, адвокаційних кампаній, проведенню просвітницьких заходів та підтримці проектів соціального підприємництва.

Контактна особа:

Ілля Петрик

Тел. +38 063 074 43 32

Email: greenbox.ukraine@gmail.com