Майстерня Мрії. Організація та соціальне підприємство

Майстерня Мрії працює задля соціалізації молодих людей з розумовою інвалідністю. Ми допомагаємо нашим студентам в освоєнні побутових навичок, здобутті неформальної освіти та практикуємо арт-терапію. Також займаємося просвітництвом соціуму в сфері інклюзії і супроводом сімей наших студентів. Майстерня – це не просто місце зустрічі, а спільнота дружби і прийняття, що допомагає розкрити здібності кожного.

Наша особливість – запровадження соціального підприємництва з виготовлення чаю, що дає змогу бути самостійними та показує здоровий приклад суспільству. Наші двері відкриті для старих друзів і нових знайомих, поціновувачів ароматного чаю та волонтерів, журналістів і сімей, де є дитина з ментальними порушеннями. Запрошуємо приєднуватися до спільноти та творити зміни в країні вже сьогодні!

Зараз маємо 11 студентів (молодь з аутизмом, ДЦП, синдромом Дауна, інтелектуальними порушеннями). Запровадили групу психологічної підтримки для їхніх сімей з провідними психотерапевтами. Працюємо вже 5й рік.

Наша мета – розвинутися до мережі Майстерень по місту, щоб збільшити доступ для більшої кількості охочих. В більш далекій перспективі – розвивати культуру підтриманого проживання через відкриття будинку/квартири, на заміну перебуванню в інтернатній системі.

Зараз ми шукаємо волонтерів  для:

  • супроводу і проведення часу з молоддю
  • фото, SMM, дизайн
  • консультація по фінасах, оподаткуванню та маркетингу

А також нове приміщення.

Реєстрація для волонтерів за посиланням https://forms.gle/2vtfTny6jzBmJovL9

А наш сайт тут https://maysternia-mriyi.com.ua

 

 

Контактна особа:

Галина Штогрин

Тел. +380980728958

Email: shtogryn.g@gmail.com