Ridni

Рідні – благодійний фонд, місія якого – сприяти усиновленню та боротися з проблемою сирітства в Україні. У нас з командою велика мрія – щоб усі діти росли в оточенні рідних людей та мали щасливе дитинство. Для цього ми надаємо дітям та дорослим психологічну, соціальну, освітню підтримку. Забезпечуємо консультаційний супровід усиновлювачів, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. Наша команда створює круті проекти для того, аби привернути увагу до питання усиновлення та зробити дитинство діток з інституційних закладів щасливішим! Відтак Рідні – на варті дитинства щодня!

Стосовно нашої діяльності то за час інснування зробили таке.

Розповіли 10 неймовірних історій усиновлення в унікального проєкті «Рідні». В межах роботи нашої гарячої лінії прийняли понад 100 дзвінків від майбутніх усиновлювачів. Запустили Ridni Vlog, ведучими якого стали діти. Передали 10 апаратів штучної вентиляції легень та близько 4000 одиниць захисту для медиків 7 лікарень міста та області. Створили серію шкарпеток за дизайном дітей, позбавлених батьківського піклування. Надихнули 10 чудових людей стати Вартовими Дитинства для дітей з інституційних закладів. Втілили артпроєкт «Споріднені» та провели благодійний аукціон. Успішно організувати навчання, використовуючи освітні методики «EduQuest» та «Multimind», в межах проєкту «TerraQuestia». Провели серію щомісячних зустрічей Батьківського клубу. Знайшли наставників для десяти дітей. Разом з Львівською міською радою створили Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні». Продовжуємо дбати про два дитячих будинки сімейного типу. Провели творчі заняття для діток, позбавлених батьківського піклування, в межах нашої Школи Різдва. Організували благодійну акцію «Кава з Миколаєм» та подарували свято дітям та літнім людям.

Зараз ми шукаємо відповідальних та цілеспрямованих людей, які полюбляють сферу благодійності та волонтерства. Також ми будемо раді бачити у нашій команді людей з освітою психолога, які готові долучитися до розвитку нашого нового напрямку, в межах якого ми відвідуємо інтернатні заклади та працюємо з дітьми. Основні вимоги до волонтерів: відповідальність, стресостійкість , креативність та бажання!

 

 

Контактна особа:

Ангеліна

Тел. +38 068 998 19 19

Email: info@ridni.org.ua