ГО Вільні Леви

Метою нашої організації «ГО Вільні Леви» є здійснення діяльності, спрямованої на популяризацію музичного та образотворчого мистецтва, розвиток культурних індустрій, ведення здорового способу життя та залучення людей до занять спортом. Організовуємо та проводимо тренінги, фестивалі, виставки, арт-ярмарки, мистецькі пленери, спортивні змагання, тощо.

За час існування започаткували та створили хіп-хоп фестиваль «Вільної Музики». Брали участь в організації концерту до Дня захисника України, проводили відкриті тренування для молоді, реалізували громадську ініціативу з охорони парку “РЛП Знесіння“«Безпека Знесіння». Також доєдналися до Всесвітнього дня прибирання, провели толоки у парках «Горіховий Гай», «Цитадель» та «Знесіння». Брали участь у соціальному проєкті для дітей «Місто професій» (професія дитячий блогер) та в інших різноманітних заходах.

Наша мета – це сприяти об’єднанню на добровільних засадах широких верств суспільства, зацікавлених у популяризації здорового способу життя, культурних індустрій та занять творчістю та спортом.

Зараз ми шукаємо приміщення для соціального спорт залу та соціальної студії звукозапису.

Контактна особа:

Станіслав Хлопецький

Тел. +38 067 267 15 19

Email: ngofreelions@gmail.com