SARVA Пошуково-Рятувальна Волонтерська Асоціація

Спільними зусиллями рятуємо людські життя!

Ми створили об’єднання волонтерів, які займаються пошуково-рятувальними роботами. І в цьому нам допомагають наші вірні друзі – спеціально навчені собаки. За рік діяльності ми були на понад 30-ти викликах та спільними зусиллями відшукали більше ніж 20 людей. Зараз у SARVA більше 40 учасників, з якими ми регулярно тренуємось і які за потреби можуть очолювати пошукові підрозділи. Мета нашої діяльності — розвиток пошуково-рятувального волонтерського руху в Україні.

Наша організація тісно співпрацює з ДСНС та поліцією у Львівський області. У разі зникнення людини ми отримуємо інформацію та виїжджаємо на виклик. У чому полягає наша допомога:

– ми організовуємо роботу пошукових груп та забезпечуємо системність пошуку; 

– ми застосовуємо кінологічні розрахунки для більш ефективної роботи; 

– ми залучаємо додатковий людський ресурс (наших волонтерів).

Найбільш важливим ресурсом у пошукає зниклих є люди. Саме тому ми закликаємо усіх бажаючих приєднуватись до нас. Спектр робіт для волонтерів-пошуківців дуже широкий та включає в себе різні напрямки. Це як пошук на місцевості, так і пошук з використанням технологій: збір і розповсюдження інформації в інтернеті, застосування дронів, організація зв’язку між групами тощо.

Пошукова діяльність зазвичай передбачає багато витрат: на пальне, їжу, обладнання та витратні матеріали. Тож ми шукаємо спонсорів. З повним списком потреб нашої організації можна ознайомитись на сайті sarva.org.ua

Контактна особа:

Олексій Геращенко

Тел. +38 097 697 26 08

Email: oleksii@sarva.org.ua