Tarilka.org

«Тарілка» – це  громадська організація, яка збирає у закладах харчування та супермаркетах Львова невикористану їжу та безкоштовно віддає її малозабезпеченим людям, або ж передає благодійним чи громадським організаціям. Таким чином ми зменшуємо кількість органічних відходів та забезпечуємо потребуючих, що покращує економічний і соціальний стан.

За рік існування ми: створили громадську організацію, зібрали міцну команду із 40 людей, які на волонтерських засадах вкладають свій час і ресурси в розвиток проекту. Отримали приміщення від Львівської міської ради в оренду, де зараз робимо ремонт і згодом відкриємо перший соціальний магазин в Україні. За допомогою волонтерів і наших партнерів ми налагодили волонтерський маршрут, який діє щодня. Його суттю є те, що ми забираємо продукти в магазинах і передаємо у БО/ГО, у такому режимі діємо уже з кінця квітня 2020 року.

У наших планах є закінчити ремонт і відкрити приміщення першого соціального магазину; забезпечити функціонування проекту постійними волонтерами; поширювати ідею “Тарілки” по Львівській області та всій країні.

 

Контактна особа:

Голова організації: Іван Павліш. Відповідальна за волонтерський розвиток: Доман Романа.

Тел. +38 067 812 45 96, +38 050 614 78 99

Email: tarilka.org@gmail.com